Максимальна надійність замків ABLOY PROTEC

Асортимент товарів, що випускаються під торговою маркою ABLOY, включає дверні замки усіх можливих стандартів і типів, що розрізняються по класу стійкості до розкриття і злому. Проте найнадійнішим серед них є високосекретний циліндричний механізм ABLOY PROTEC.Головною відмінністю циліндра ABLOY від інших замкових конструкцій відомих виробників є відсутність в його конструкції штифтів і пружин, і саме тому на його робочому стані не позначається волога, пил, мороз або корозія. Діаметр вхідного отвору для ключа настільки малий, що в ньому практично неможливо орудувати відмичкою, що робить ABLOY PROTEC непереборною перешкодою на шляху зловмисників. До усього іншого творці циліндра передбачили і неправдиві канавки, саме вони повторюють клацання, яке сигналізує зломщикові про те, що він потрапив на вірну позицію відкривання замку. Циліндр ABLOY неможливо висвердлити з основи: особлива міцність зовнішніх шайб і їх рухливість робить цей процес просто даремним.
Усередині циліндра розміщені 11 дисків з 6 різноманітними нарізками, це дозволяє забезпечити приблизно 2 мільярди варіантів ключа. Профільна шайба, що встановлюється у верхній частині циліндра ABLOY виготовлена з товстого шару особливої загартованої сталі і забезпечує надійний захист циліндра від висвердлювання. Цю шайбу практично неможливо висвердлити з основи, але для додаткового захисту творцями була передбачена ще одна шайба з прорізом на дні циліндра. У випадку якщо на неї все ж потрапить свердло зловмисника, вона почне крутитися і не дасть завершити процес висвердлювання. Розкрити цей циліндр за допомогою відмичок так само неможливо, відкрити замок можна тільки ключем, який одночасно повертає усі шайби в циліндрі. Ну а 11 відмичок в маленьку замочну щілину вставити одночасно неможливо.
Виготовити копію ключа ABLOY PROTEC неможливо навіть в майстерні, обладнаній за останнім словом техніки. В першу чергу, тому що майстрові ніде узяти заготівлю. Заготовки для ключів запатентовані і поставляються лише в дилерські центри під найсуворішу звітність. Хоча навіть в дилерському центрі, маючи на руках заготовку, неможливо зробити дублікат ключа без наявності спеціальної картки з кодом, яка видається тільки при купівлі. Розшифрувати код, вказаний на картці, можуть тільки фахівці дилерського центру. Коди для ключів зберігаються і розробляються тільки на підприємстві виготівника, що дозволяє виключити їх повторення на 100%.