Виготовлення ключа з чіпом при втраті або поломці

Досить часто потрібно виготовити нові ключі на машину. Однак, якщо на Вашому авто встановлено іммобілайзер, тоді за допомогою звичайного дубліката ключа він запускатися не буде, а вийде тільки використовувати ключ для відкриття-зачинення дверей або багажника. А все через те, що на початку 1995 року, практично кожна модель авто на європейському ринку стала обладнатися штатним електронним іммобілайзером. Ключі такого автомобіля мають малогабаритні транспондери, що не вимагають автономного живлення, або просто чіпи. Чіп є влучною радіочастотною ідентифікацією RFID – це мікросхема, що містить індивідуальний код. Зв’язок між чіпами та іншим елементом іммобілайзера може відбуватися за допомогою радіоканалу.


Щоб дублікатом ключа запускався двигун автомобіля з іммобілайзером, необхідно обов’язково встановити чіп, який програмується спеціально для роботи саме з Вашою машиною. Однак, не кожен чіп можна копіювати (виконувати клонування чіп-ключа). Ключ, чіп якого не копіюється, може бути запрограмований у комп’ютер авто тільки використовуючи спеціальне обладнання, яке підключається завдяки діагностичному роз’єму. Як завжди, цьому процесу багато часу не потрібно, але потрібно враховувати, що на деяких моделях авто програмувати можна тільки ті ключі, які є на руках, а не нові заготовки. Це робиться навмисно виробником для безпеки власника під час крадіжки або втрати ключів, тому що, якщо робиться новий запис, то відсутні ключі не будуть записані і, звичайно, не працюватимуть. Не рідко програмування дублікатів для такої моделі зробити складно через охоронну систему з автозапуском двигуна. Щоб функціонувала дана система, користуються модулем “обходу” іммобілайзера (до цього модуля кладуться робочі чіпи або повністю ключі), який, як завжди, ховається в одне з найбільш важкодоступних місць. Якщо власники таких машин забажають виконати дублікати, вони повинні надавати кожен ключ для запису в іммобілайзер.

Тому, якщо на таке авто Ви бажаєте встановлювати охоронну систему та автозапуск, то попередньо ви повинні виконати дублікат ключів з чіпами і тільки потім виконувати установку. У противній ситуації, щоб прописувати дублікат, потрібно виймати ключі з обхідників.

4 thoughts on “Виготовлення ключа з чіпом при втраті або поломці”

  1. Створення ключа з чіпом під час втрати або пошкодження є корисною послугою, яка допоможе забезпечити доступ до вашого автомобіля або будинку. Така опція може бути доступна в багатьох закладах блокування та інших спеціалізованих магазинах. Проте, доцільно запитати про вартість та можливість створення такого ключа, якість нового ключа, а також про можливість прив’язки його до уже існуючої системи блокування вашого авто або будинку. Важливо також включити гарантії та умови повернення у випадку несправності ключа або нездатності до його використання. Всі ці питання вплинуть на ваше рішення щодо створення нового ключа з чіпом.

  2. Для запуску двигуна машини з іммобілайзером необхідно встановити чіп, який програмується спеціально для роботи з цією машиною, і чи можна скопіювати такий чіп-ключ?

    1. Анонімно

      Так, можливо скопіювати чіп-ключ, але це потребує спеціального обладнання та знань. Процес копіювання чіпа може включати клонування необхідного коду на новий чіп. Але варто враховувати, що не всі системи іммобілайзерів дозволяють клонування чіпів. Можливість клонування залежить від моделі автомобіля та типу іммобілайзера.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *