Аварійне розкриття замків

Чим більш запірний механізм стійкий до зламу, тим більш він надійний і довговічний. В цьому випадку розглядаються різні варіанти відкриття дверних запірних механізмів, як із застосуванням звичайної сили, так і із застосуванням різних маніпуляційних технологій. Нині безліч виробників дверних замків виготовляють високоякісні дверні замикаючі пристрої, що мають дуже високий рівень складності. Такі замки, як правило, складаються з декількох рівнів захисту, що дає можливість практично нейтралізувати усі спроби здійснення злому дверей, а також мінімізувати вірогідність виходу з ладу цих пристроїв. Слід мати на увазі, що з часом навіть найнадійніші замикаючі пристрої втрачають свої функціональні здібності. Якщо виникає така ситуація, то треба в оперативному порядку демонтувати старий замок, а на його місце поставити новий, інакше ви не зможете відкрити двері без допомоги фахівців зі зламу.

Дверний замок часто доводиться міняти через те, що ключ від нього губиться, або ж хазяї квартири просто забувають комбінацію цифр і букв секретного коду, встановленого на замку. Бувають і ситуації, коли старі конструкції замків починають давати збій або двері закривають при залишенні ключа усередині приміщення. Іноді доводиться запрошувати фахівців компаній, які займаються наданням послуг з розкриття різних замикаючих пристроїв.

Найпоширеніші замки на кнопках, які знаходяться на багатьох дверях під’їздів житлових будинків. Незважаючи на легкість в експлуатації (щоб закрити двері, не треба використовувати ключ), ці замки дуже легко розкриваються злодіями-“домушниками”.
У разі виникнення проблем з дверним замком або ж у разі втрати ключа, Ви можете звернутися в нашу компанію, і наші співробітники посприяють у вирішенні Вашої проблеми. Ми в цілодобовому режимі здійснюємо розкриття запірних механізмів, незалежно від рівня їх складності. Працюємо ми по усьому Києву. Звертаючись до фахівців, Ви можете уникнути проблемних ситуацій, пов’язаних з ушкодженням обшивки дверей, а також з погано працюючим замикаючим пристроєм. Розкриття замків здійснюється нашими фахівцями оперативно, на високому рівні і за прийнятну ціну. Не грає ніякої ролі, якого типу і рівня складності встановлений замок, який необхідно вскрити.

При розкритті замків застосовуються інструменти останніх розробок. Силові методи застосовуються лише у виняткових випадках.